O mnie / kontakt

Telefon

606-406-555

Email

agnieszka@radoscbycia.com

Gabinet

Aleja 3 Maja 7/26, 00-401 Warszawa

O mnie

Zajmuję się terapią indywidualną, terapią grupową, warsztatami rozwojowymi dla kobiet, prowadzeniem superwizji i szkoleniami w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Jestem z wykształcenia psycholożką, ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

W terapii łączę kilka nurtów: psychologię procesu, arteterapię, focusing, EMDR, brainspotting oraz jogę.

Jestem superwizorką w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

Uprawnienia zawodowe

  • mgr psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją psychologia kliniczna
  • superwizorka w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (certyfikat nr 21)
  • dyplomowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu
  • arteterapeutka Polskiego Instytutu Eriksonowskiego oraz Polskiego Komitetu Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA
  • kurs kształcący umiejętności Focusingu Zorientowanego na Relacje Wewnętrzne, The British Focusing Association
  • poziom I i II szkolenia pracy z traumą metodą EMDR, certyfikowane przez EMDR Europe
  • faza I i II szkolenia brainspotting (moja nauczycielka Monika Gos)
  • instruktorka jogi kundalini certyfikowana przez KRI (Kundalini Research Institute)
  • szkolenie Teaching Trauma Informed Kundalini Yoga to People Recovering from Post Traumatic Stress Disorder, Overcoming Cold Depression, Transforming Depression and Anxiety licencjonowane przez KRI (Kundalini Research Institute), Sztokholm, Szwecja

Cennik

  • sesja indywidualna – 50 minut – 220
  • sesja pracy parą – 60 minut – 300 

Kontakt

Od 2016 prowadzę mieszczący się w Warszawie Ośrodek Rozwoju Osobistego i Psychoterapii „Radość Bycia” (www.radoscbycia.com).

Pracuję z osobami dorosłymi. Mam bogatą praktykę w zakresie pracy z osobami po doświadczeniu przemocy, w tym przemocy seksualnej. Zapraszam do sesji w gabinecie oraz online.

Wypowiedzi i wywiady

Jak reagować na molestowanie? – NOIZZ

W praktyce większość sprawców przemocy seksualnej jest mniej lub bardziej znana ofiarom. Często to dalsi znajomi, przyjaciele, ale też partnerzy. Dlatego późniejsze dochodzenie gwałtu lub molestowania jest trudne. Możemy zgłosić na policję, że był niechciany seks, ale nie mamy żadnego dowodu na to, że był niechciany. Wiele kobiet postanawia po prostu zapomnieć, ale to nie takie proste — mówi Agnieszka Czapczyńska, psychoterapeutka z fundacji „Feminoteka”.

Pierwszy seks po traumie – ZWIERCIADŁO

Rana po doświadczeniu przemocy seksualnej boli długo. Gdy uda się ją względnie opatrzyć, pojawia się potrzeba zbudowania bezpiecznego związku. O tym, jak (i czy w ogóle) rozmawiać o dawnej traumie z nowym partnerem, mówi psychoterapeutka Agnieszka Czapczyńska

Po seksie z mężem płakała – WP.KOBIETA

Gwałt małżeński to rodzaj przestępstwa seksualnego. Psychoterapeutka Agnieszka Czapczyńska zauważa, że jest trudny do udowodnienia i rzadziej karany, niż inne formy przemocy. Kobiety, które go doświadczyły, często cierpią po cichu.

Przemoc w związku nastolatków – PORADNIK ZDROWIE

Przemoc w związkach nastolatków występuje równie często jak w relacjach dorosłych. Ale trudniej ją rozpoznać, bo zakochana dziewczyna rzadko się skarży, przekonana, że spotkała miłość życia. Co robić, gdy w nastoletnim związku pojawia się przemoc fizyczna bądź psychiczna? Jakie są przyczyny tego zjawiska?

Mandala: praca z procesem czyli klucz do podświadomości – PORADNIK ZDROWIE

Mandala, obraz-koło – to prastara, istniejąca w każdej kulturze forma twórczej aktywności. Kartka papieru, kolorowe kredki i odrobina luzu – tak niewiele trzeba, by znów poczuć dziecięcą radość tworzenia! Spontaniczny rysunek pozwala wyrazić siebie i dotrzeć do tego, co skrywamy w najgłębszych zakamarkach duszy. To tak zwana praca z procesem

Scroll to Top